آخرین خبرها
خانه » ۱۳۹۳ » دی

بایگانی ماهانه: دی ۱۳۹۳

جذب و سازماندهی ورزشکاران در کانون بسیج هیئت جودو استان تهران

جذب و سازماندهی ورزشکاران در کانون بسیج هیئت جودو استان تهران

مسئول کانون بسیج هیئت جودو استان تهران، جذب و سازماندهی ورزشکاران و جودوکاران در راستای تعالی ورزش جودو را از اهداف این کانون عنوان کرد. به گزارش روابط عمومی هیئت جودو و کوراش استان تهران، حجت الاسلام  هادی فلاح تفتی، با قدردانی از آقای اکبرلو بابت زحمات شان طی چهار سال گذشته و دوران تصدی این سنگر، افزود: ایجاد پایگاه ... ادامه مطلب »

دعوت از چهار داور تهرانی برای مسابقات جودو لیگ دسته یک بانوان کشور

دعوت از چهار داور تهرانی برای مسابقات جودو لیگ دسته یک بانوان کشور

چهار داور تهرانی برای قضاوت در مسابقات جودو لیگ دسته یک بانوان کشور دعوت شدند. به گزارش روابط عمومی هیئت جودو و کوراش استان تهران، میترا کفشدار، آسیه هداوند خانی، ستاره میری و منصوره هداوند خانی، داوران جودو پایتخت هستند که باید ساعت ۱۹ فردا(پنج شنبه) در محل خوابگاه کبکانیان حضور داشته باشند. گفتنی است مسابقات جودو لیگ دسته یک ... ادامه مطلب »

تسلیت به استاد خانی نیا

تسلیت به استاد خانی نیا

استاد خانی نیا مسئول کمیته آزمون فدراسیون جودو در غم از دست دادن برادر خود به سوگ نشسته است. هیئت جودو و کوراش استان تهران، مصیبت وارده را به وی و خانواده محترمش تسلیت می گوید. ادامه مطلب »

نحوه تغذیه قبل از تمرین جودو

نحوه تغذیه قبل از تمرین جودو

نحوه تغذیه قبل از تمرین برای گرفتن بهترین نتیجه در رندوری و شیایی همه می دانند که جودوکاران برای اینکه بتوانند به اهدافشان برسند، باید غذاهایشان را با برنامه بسیار دقیق مصرف کنند. اما درمورد بقیه ما چطور؟ شما هم ممکن است جزء آندسته از افراد باشید که ۳۰ تا ۶۰ دقیقه در روز را برای ورزش وقت می گذارید. ... ادامه مطلب »

عیادت بلوطی و استاد کیهان از مسئول هیئت جودو شهرری و بازدید از باشگاه شهید انور

عیادت بلوطی و استاد کیهان از مسئول هیئت جودو شهرری و بازدید از باشگاه شهید انور

رئیس هیئت جودو و کوراش استان تهران به همراه استاد محمد کیهان، از علی آذرنیا مسئول هیئت جودو شهرری عیادت کردند. به گزارش روابط عمومی هیئت جودو و کوراش استان تهران، داود بلوطی در این دیدار که در منزل علی آذرنیا انجام شد، ضمن تجلیل از تلاش های ارزنده مسئول هیئت جودو شهرری و نقش ایشان در توسعه این رشته ... ادامه مطلب »

بررسی اجرای مسابقات، برگزاری آزمون و استاژ مربیگری و  وضعیت لیگ بانوان

بررسی اجرای مسابقات، برگزاری آزمون و استاژ مربیگری و وضعیت لیگ بانوان

در جلسه بانوان هیئت جودو و کوراش استان تهران، اجرای مسابقات، برگزاری آزمون و استاژ مربیگری و  وضعیت لیگ، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی هیئت جودو و کوراش استان تهران، این جلسه با حضور لاریجانی نایب رئیس بانوان، کفشدار، کردمیهن، احمدی و محرابی تشکیل گردید و طی آن، وضعیت لیگ کشور مورد بررسی قرار ... ادامه مطلب »

جکوزی

جکوزی

جکوزی (jacuzzy ) نامی تجارتی برای حوضچه هایی با آب تحت فشار است که در زبان انگلیسی به آن Whirle pool  می گویند که همان معنی حوض با آب چرخان یا تخت فشار را می دهد . که وسیله ای برای ماساژ توسط آب است که می توان آن را در بخشی از هیدروتراپی هم محسوب کرد البته به شکل ... ادامه مطلب »

سونا

سونا

گفته می شود که سونا باعث آرامش اعصاب ، کاهش استرس ، ایجاد وجد و شادمانی ، می شود . در عین حال با ایجاد دوره های سرد و گرم شدید در بدن ( رفتن به سونا و پریدن در اب سرد جکوزی  )  می تواند قدرت تمرکز و هوشیاری شخص  را بالا ببرد . بطوریکه بعضی افراد ترجیح می ... ادامه مطلب »

بازدید اعضای کمیته فنی دفاع شخصی هیئت جودوی استان تهران از باشگاه خادم

بازدید اعضای کمیته فنی دفاع شخصی هیئت جودوی استان تهران از باشگاه خادم

اعضای کمیته فنی دفاع شخصی هیئت جودوی استان تهران از باشگاه خادم به مربیگری استاد آل صادق بازدید کردند.  به گزارش روابط عمومی هیئت جودو و کوراش استان تهران، دراین بازدید که در راستای دیدار از باشگاه های فعال استان صورت گرفت، در حضور اعضای کمیته فنی دفاع شخصی، تمرینات اولیه توسط استاد بهروز خانی رییس کمیته استان تهران و ... ادامه مطلب »

انقلاب گلوکز و تغذیه ورزشکاران

انقلاب گلوکز و تغذیه ورزشکاران

انقلاب گلوکز و تغذیه ورزشکاران   نویسنده: دکتر جنی براندمیلر تغذیه ورزشی، علمی جدید و پویاست که به حل کلیدی عوامل تغذیه می پردازد تا باعث بهبودی عملکرد ورزشکاران شود. آنچه می خورید بر عملکرد شما در ورزش اثر متفاوتی می گذارد، فوت و فن آن عبارت است از عادت به غذا خوردن صحیح، خبر داشتن از اطلا عات به ... ادامه مطلب »

کلاس های جبرانی برای کلیه تجدید شدگان کاتای آزمون ارتقا کمربند مورخ ۲۸ آذرماه

کلاس های جبرانی برای کلیه تجدید شدگان کاتای آزمون ارتقا کمربند مورخ ۲۸ آذرماه

هیئت جودو و کوراش استان تهران برای کلیه تجدید شدگان کاتای آزمون ارتقا کمربند مورخ ۲۸ آذرماه، کلاس های جبرانی درنظر گرفته است. به گزارش روابط عمومی هیئت جودو و کوراش استان تهران، این کلاس های جبرانی روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه الی ۱۹ در محل هیئت جودو برقرار می باشد. در این گزارش تاکید شده که ... ادامه مطلب »

مواد غذایی چربی سوز

مواد غذایی چربی سوز

مواد غذایی چربی سوز یک سری مواد غذایی وجود دارد که به نام ” غذاهایی با کالری منفی ” (NEGATIVE CALORIE FOODS) معروف هستند. این مواد غذایی نسبت به سایر مواد، انرژی بیشتری برای هضم خود نیاز دارند، یعنی بدن انرژی بیشتری برای هضم آنها می سوزاند و در عین حال بدن نمی تواند کالری زیادی از آنها برای خود ... ادامه مطلب »

تسلیت به استاد کارآزاد

تسلیت به استاد کارآزاد

استاد کارآزاد از پیشکسوتان جودو استان تهران در غم از دست دادن مادر خود به سوگ نشسته است. هیئت جودو و کوراش استان تهران، مصیبت وارده را به وی و خانواده محترمش تسلیت می گوید. ادامه مطلب »

چند قانون کلی برای پیشگیری از بروز صدمات

چند قانون کلی برای پیشگیری از بروز صدمات

چند قانون کلی برای پیشگیری از بروز صدمات در قسمت زیر چند قانون کلی برای پیشگیری از بروز صدمات ارائه گردیده است . از آنجائی که پیشگیری از جراحات امکان پذیر است ، تحقیقات نشان می دهند که میزان جراحات در صورتی که مراقبتهای مناسب صورت بگیرد تا حدود ۲۵ درصد کاهش می یابد . این مراقبتهای عبارتند از: ۱- ... ادامه مطلب »

دویدن در جودو

دویدن در جودو

دویدن منبعJudoAdvisor اگه قصد دارید که بصورت حرفه ای جودو کار کنید باید دویدن رو در برنامه های ورزشی خود قرار بدهید. اما اگر جودو رو نمیخواهید به منظور مسابقه دادن دنبال کنید میتونید با دویدن آمادگی جسمانی و نفستون رو زیاد کنید  و همچنین قدرت پاهاتون رو افزایش دهید. به عنوان یک جودو کار شما به ترکیبی از استقامت، ... ادامه مطلب »