آخرین خبرها
خانه » تازه ها » رقابت‌های جایزه بزرگ یزد با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
رقابت‌های جایزه بزرگ یزد با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

رقابت‌های جایزه بزرگ یزد با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیات جودوی استان تهران و به نقل از خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های جایزه بزرگ که با حضور ۳۰۲ جودوکار با حضور رئیس و نایب رئیس فدراسیون و کادر فنی تیم ملی آغاز شد که در نهایت نفرات برتر معرفی شدند.

در وزن ۶۰ – کیلوگرم ناصر ناصری پور از خوزستان،  محمد رشنون‌زاد از خوزستان،  اول و دوم و حسین قلاوند از خوزستان،  عباس رستمی از تهران سوم مشترک شدند. وزن منفی ۶۶ -کیلوگرم، محمدرضا سعیدی مدنی از تهران، محمد محمدی بریمانلو از خراسان شمالی و حیدر زحمت کش از خراسان رضوی و امیرحسین  خادمیان از تهران نفرات اول تا سوم مشترک بودند.

در وزن ۷۳ -کیلوگرم،  سعید ملایی از تهران، مجید تاجری از البرز، محمد صفری از تهران  و آرش آقایی از آذربایجان شرقی اول تا سوم مشترک شدند. در وزن منفی ۸۱ – کیلوگرم امیر قاسمی‌نژاد از خراسان رضوی اول، علیرضا شیری نوکنده‌ای از قزوین  دوم، فیروز اسدی از البرز و امید مطیری از خوزستان سوم مشترک شدند. در ۹۰ – کیلوگرم،  طیب طالبی،از خوزستان،  وحید نوری از تهران،  رضا رضایی  و محمد جمالی از تهران اول تا سوم مشترک شدند و در وزن ۱۰۰ – کیلوگرم جواد محجوب خراسان رضوی و علی اصغر دوکوهکی از فارس اول و دوم شدندو وحید شکری از البرز و پیمان فلامرزی از اصفهان سوم مشترک شدند.

در ۱۰۰ + کیلوگرم،  جعفر پهلوانی از خراسان رضوی،  مصطفی آهن فروش از اصفهان،  مرتضی میرحسینی از قزوین و امین هومن از مرکزی نفرات اول تا سوم مشترک هستند. لازم به ذکر است، جایزه نقدی نفرات اول مبلغ ۲ میلیون تومان، نفرات دوم یک میلیون تومان و نفرات سوم مشترک هرکدام ۵۰۰ هزار تومان بود.

print
Print Friendly, PDF & Email