آخرین خبرها
خانه » تازه ها » سلام بر تو ای جانباز که زیباترین فرصت پرواز را در بال های شکسته ات می توان یافت
سلام بر تو ای جانباز که زیباترین فرصت پرواز را در بال های شکسته ات می توان یافت

سلام بر تو ای جانباز که زیباترین فرصت پرواز را در بال های شکسته ات می توان یافت

ای جانباز ! فراتِ جان تو ، سقّای خیمه های تشنگان وطن بود تا امروز و در سایه امن ایمان، عبّاس(ع) را در آیینه چهره تو ببینیم

.  تو شعله ای از جان اباالفضل (ع) هستی که با کوله بار زخمتان، شمع ایمان را در زمانه خود روشن نگه می دارد، یادگار روزهای عشق و حماسه؛ خاطرات مجسّم سال هایی که درهای آسمان به روی عاشقان باز بود و فرشتگان در آسمانِ زمین گرم گلچینی بودند.  .

حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام ، آموزگار بزرگ عشق و وفا، امیر ادب، الگوی بی بدیل شجاعت و مردانگی، رهروی راه رهبر، مجموعه حسن و گلدسته ای در گلستان جان افزای دین است. آن بزرگوار، آن چنان دل ها را به تسخیر درآورده که با گذشت قرن ها، هنوز همه جانبازان آگاه جهان از شریعه معرفت او، زلال وفا می نوشند و درس ادب می آموزند؛ و با یاد و نام اوست که امان نامه های یزیدی را پاره می کنند و از کاخ های زرّین و سفره های رنگین، چشم می پوشند.

روز میلاد اباالفضل (ع ) و روز جانباز سرشار از نسیم شفاعت و عنایت باد و یادی می کنیم از “حسین ذوالفقاری” جانباز ۸ سال دفاع مقدس و جانباز شیمیایی در حال درمان و برادر ۲ شهید جنگ تحمیلی، و برای او و همه همرزمانش آرزوی شفای عاجل داریم.

print
Print Friendly, PDF & Email